Wynajem wózków widłowych

Wózki widłowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie gwarantują precyzyjną, bezpieczną i ergonomiczną pracę. Materiał wykonania i części to najwyższa światowa klasa. Dzięki nim manewrowanie w magazynach, przewożenie towarów oraz składowanie ich na dużych wysokościach będzie proste. Przedsiębiorstwo usprawni swoją pracę, a pracownicy będą wykonywali obowiązki w komfortowych i ergonomicznych warunkach. Co będzie z korzyścią zarówno dla firmy, jak i pracowników. 

Bogata oferta wózków z doskonałym wyposażeniem to coś z czego jesteśmy dumni. Nasze wózki posiadają wiele funkcji, które usprawniają pracę przedsiębiorstwa. Oto kilka przykładów rozwiązań, jakie zostały zastosowane w dostępnych modelach: 

Oferowane wózki to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Zarówno dla firmy, która potrzebuje wózek na kilka godzin, jak i tej, która wynajmie na wiele miesięcy. Sprzedaż widlaków nie jest dedykowana każdej firmie. Do pozostałych skierowany jest właśnie wynajem wózków widłowych. 

Zastosowanie tzw. widlaków

Przy wyborze odpowiedniego wózka widłowego należy pamiętać jeszcze o innych czynnikach, które są bardzo istotne. Na przykład rodzaj napędu: napęd spalinowy nie może wykonywać prac wewnątrz budynku, wtedy potrzebny jest wózek na napęd elektryczny. Przeznaczenie pracy, czy wózek będzie jedynie podnosił materiały na duże wysokości, czy będzie pokonywał dłuższe odcinki magazynowe. 

Poniżej przedstawimy nasz formularz, jaki należy wypełnić, aby otrzymać wycenę zamówienia.

Szybka wycena wynajmu

W naszym formularzy zawarliśmy informacje, które konieczne są do wypełnienia podczas dobrania wózka widłowego dla firmy. Są to parametry oraz wytyczne, które powiedzą nam, do jakich celów potrzebujecie Państwo wózek. Oto krótki opis formularza „szybka wycena”: 

Wszystkie te informacje pomogą nam dopasować ofertę spersonalizowaną dla Państwa. Ostatnie pole gdzie wpisują Państwo swoje dane, posiada również sekcję „Uwagi”, jeżeli cokolwiek z formularza bądź naszej oferty nie jest jasne – prosimy wpisać tutaj. 

Dlaczego lepiej wynająć niż kupić?

Wynajem widlaków jest opłacalny wtedy, gdy firma nie potrzebuje wózka widłowego cały czas lub nie chce posiadać własnej floty magazynowej. Zakup wózka wiąże się z obowiązkiem napraw. W przypadku wynajmu serwis widlaków leży po naszej stronie. Każdy z oferowanych przez nas wózków jest w doskonałym stanie technicznym – dlatego wynajmujący nie ma się o co martwić. Dostępność do wózków jest ogromna, ponieważ jesteśmy w stanie w krótkim czasie zaoferować konieczny wózek widłowy Klientowi w każdym zakątku Polski. 

Specyfika niektórych firm wręcz wymusza na nich posiadanie wózka, jednak nie ciągłe. Są to na przykład firmy budowlane, które okazjonalnie na przykład podczas rozładunku ciężkich materiałów budowlanych potrzebują wózków widłowych. Właśnie dla tego typu przedsiębiorstw wynajem wózków jest dedykowany. Są też przedsiębiorstwa, które nie chcą przeznaczać funduszy na zakup i utrzymanie floty wózków widłowych. Są to na przykład firmy, które dopiero wchodzą na rynek i chcą przeznaczyć fundusze na inne konieczne zakupy, wtedy wynajem wózków jest dla nich idealnym rozwiązaniem. Nie każda firma od razu chce zakupić i nie każdą na to stać – dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą wózków na wynajem na wynajmijwozek.pl.