Elektryczne wózki widłowe na wynajem

Niektóre przedsiębiorstwa obecne na rynku nie mają przymusu posiadania wózków widłowych przez cały czas pracy. Bywa tak, że posiadanie floty pojazdów jest koniecznie jedynie kilka razy do roku. Między innymi dla takich firm skierowane są elektryczne wózki widłowe na wynajem.

Zalety wynajmu wózków widłowych elektrycznych

Wynajmowanie floty magazynowej rodzi duże możliwości dla przedsiębiorstwa. Zaczynając od mniejszych kosztów, a kończąc na gwarancji serwisowej, oto zalety, jakie wpływają na decyzje o wynajęciu wózka:

Tak naprawdę nie da się wyszczególnić listy zalet wynajmu wózków widłowych, ponieważ to, dlaczego danej firmie opłacać się będzie bardziej wynajem, zależy od jej specyfiki. Tutaj niezbędną pomocą są doradcy wynajmujący wózki, którzy dobiorą odpowiednią ofertę dla konkretnej firmy.

Gdzie należy użytkować elektryczne wózki widłowe?

Zastosowanie elektrycznych pojazdów magazynowych jest znacznie szersze niż w przypadku wózków na napęd spalinowy. Elektryczne wózki widłowe na wynajem mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach magazynowych, jak i na zewnątrz firm. Nie można tego powiedzieć o wózkach spalinowych, które nie mogą wjeżdżać do pomieszczeń. Zatem opcja z elektrycznym napędem będzie dedykowana praktycznie dla każdej firmy, która potrzebuje do swojej dyspozycji wózki widłowe.

Jeśli chodzi o moc wózka – niezależnie od tego, czy wózek posiada napęd na prąd, czy paliwo – jego moc zależy od parametrów, jakie wykazuje.