Wynajem wózków jezdniowych podnośnikowych (sztaplarek)

Oferujemy ogromny wybór wózków widłowych sztaplarek, które gotowe są do intensywnej pracy w Państwa firmach. Okres wynajmu rozpoczyna się już od jednej godziny – tym samym oferta nasza skierowana jest nie tylko do przedsiębiorstw, które pracują z wózkami widłowymi, oferujemy pomoc podczas okazjonalnego przewożenia towarów. Oferujemy Państwu rozsądne ceny oraz szybką dostępność wózka dla klienta w każdym zakątku Polski. 

W wynajmijwozek.pl znajdą Państwo różnego rodzaju wózki widłowe, dedykowane do prac magazynowych, które gotowe są do najbardziej wymagających warunków. 

Zastosowanie sztaplarek 

Sztaplarki polecane są dla firm, które oprócz lub zamiast transportowania towarów na odległości magazynowe, przenoszą go na spore wysokości w pionie. Mogą być użytkowane zarówno w magazynach, jak i na placach budów. Polecane są dla: 

Sztaplarki to rodzaj wózków widłowych, które są potrzebne tam, gdzie towary/materiały transportowane są nie tyle po magazynie czy innym miejsca, ale na duże wysokości. 

Charakterystyka wózków podnośnikowych

Oferowane przez nas wózki wysokiego składowania charakteryzują się kilkoma cechami, które są gwarantem sprawnej i wydajnej pracy w firmie: 

Formularz kontaktowy – co należy wpisać?

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wynajmem wózków lub chcecie otrzymać spersonalizowaną ofertę – zapraszamy do wypełnienia formularza „szybka wycena”. Odeślemy pełną ofertę przygotowaną specjalnie dla Państwa. Poniżej opisujemy, co należy wpisać w poszczególne rubryki i dlaczego. 

Jak go wypełnić?

1. Krok pierwszy to określenie czasu wynajmu. Minimalny czas, na jaki wynajmujemy wózki widłowe to 1 godzina. 

2. Preferowany udźwig to kolejna kwestia, którą należy określić. Oferujemy Państwu sztaplarki, które mogą udźwignąć od 1 tony do 20 ton. Z pewnością podołają wszelkim wymaganiom, jakie będą przed nimi stały w Państwa firmie. 

3. Rodzaj napędu – oferujemy cztery rodzaje napędów do wózków: diesel, gaz, elektryczny oraz LI-ION. Dwa pierwsze dedykowane są do pracy na zewnątrz pomieszczeń. Wózki na napęd gazowy mogą wjeżdżać do środka, jednak polecamy Państwu do tego napęd elektryczny oraz LI-ION (baterie litowo – jonowe). Rodzaj napędu nie wpływa na osiągi silnika, zarówno napęd spalinowy, jak i elektryczny jest tak samo mocny i gotowy do pracy na najwyższych obrotach.

4. Kolejna kwestia, jaką należy sprecyzować to wysokość podnoszenia. Inaczej, wysokość półek, na które wózek będzie podnosił towar. 

5. Następnie należy wybrać zastosowanie dla wózka:

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek uwagi bądź uważają Państwo, że należy coś dodać do zamówienia – w polu uwagi prosimy to zrobić.

Zalety wynajmu

Sprzedaż sztaplarki nie jest dedykowana dla każdej z firm, jak wspomnieliśmy na początku. Jeśli więc firma, albo nie potrzebuje własnej floty magazynowej albo potrzebuje użytkować wózek tylko chwilowo, wtedy polecamy wynajem sztaplarek. Specyfika niektórych firm wręcz nakazuje jedno, bądź drugie. Nasza oferta wynajmu skierowana jest do osób, które potrzebują wózków widłowych doskonałej jakości zarówno na długi okres wynajmu, jak i na krótszy. Wynajmujący nie muszą martwić się naprawami, ponieważ okresowy serwis sztaplarek jest po naszej stronie. Każdy z wózków jest gotowy do najbardziej intensywnej pracy w najcięższych warunkach.