Wózki paletowe wynajem

Największy wybór wózków paletowych dla firm. Każdy wózek gotowy jest do intensywnej pracy w Państwa firmie. Zarówno jeśli potrzebujecie Państwo wynająć wózek na długi okres, jak i na długi – zapraszamy do kontaktu z nami. Czas wynajmu zaczyna się już od godziny!  Oferujemy rozsądne ceny, a wózki wynajmujemy od ręki w każdym miejscu w Polsce.

Czym charakteryzują się nasze paleciaki?

Bezpieczeństwo – to pierwsza i najważniejsza cecha, jaka określa wózki paletowe do wynajęcia w wynajmijwozek.pl. Zagwarantowanie pracownikom odpowiednich warunków pracy to priorytet dla dobrze zorganizowanego przedsiębiorstwa. Odpowiednie warunki to bezpieczeństwo. Dlatego nasze wózki na wynajem są bezpieczne, ergonomiczne i proste w obsłudze. 

W wózku paletowym bardzo ważne jest, aby zachować odpowiedni odstęp operatora od wózka – dlatego nasze wózki paletowe posiadają długi dyszel, który jest nisko połączony z pojazdem. Odstęp operatora od wózka chroni go przed możliwymi wypadkami, gdy na przykład z palet, które wiezie, coś spada. Ponadto, aby w pełni usprawnić kierowanie wózkiem, niektóre z naszych modeli posiadają specjalną funkcję SafetySpeed, która dostosowuje prędkość wózka do pozycji dyszla. Jeśli ustawimy pionowo – będzie on jechał wolniej, jeśli zaś będziemy go stopniowo obniżać – wózek będzie zwiększał prędkość. Dzięki temu można spokojnie manewrować wózkiem w nieco mniej bezpiecznych i wąskich miejscach.

Kolejnym ułatwieniem dla operatora z pewnością będzie funkcja komisjonowania, która eliminuje konieczność schylania się lub klękania podczas załadunku. Zarówno po jednej, jak i po drugiej stronie wózka znajdują się przyciski, które umożliwiają podnoszenie załadunku. Istnieje również opcja, aby automatycznie dopasowywać wysokość podczas komisjonowania, jest to możliwie dzięki OptiLift. Ponadto nasze paleciaki posiadają wiele miejsc oraz półek na materiały robocze, co sprawia, że pracownik może spokojnie użytkować je jako stanowisko pracy. 

Wózki paletowe znajdujące się w naszej ofercie są gotowe do pracy również na drogach o dużym nachyleniu. Mocne silniki przyspieszają wózek do maksymalnych prędkości zarówno z ładunkiem, jak i bez niego.

Zapraszamy do wypełnienia formularza, wtedy my dobierzemy wózek dla Państwa

Na początku określić należy czas wynajmu. Przypominamy, że minimalny czas, na jaki można wynająć wózek to już 1 godzina!

Następnym krokiem jest określenie preferowanego udźwigu, można wybrać wartości od 1 tony do 20 ton. Bez obaw, nasze wózki są gotowe na przewożenie nawet tych dwudziestu tonowych materiałów.  

Kolejne pole do wypełnienia to rodzaj napędu. Oferujemy do wyboru napędy: diesel, gaz, elektryczny oraz LI-ION. W zależności od miejsca pracy wózka wybiera się odpowiedni. Jeśli wózek będzie wykonywał pracę w środku, odpadają wózki diesla, również odradzamy napęd gazowy. Do zamkniętej przestrzeni polecamy pozostałe napędy (elektryczny i LI-ION). Zarówno napęd spalinowy, jak i elektryczny, gazowy oraz litowo – jonowy poradzi sobie z największymi obciążeniami. Dzięki wysokiej jakości częściom i materiałom, z których zostały wykonane. 

Po określeniu napędu przechodzimy do wysokości podnoszenia. Najczęściej jest to wysokość półek magazynowych obecnych w firmie, na które paleciak będzie podnosił materiały. 

Kolejnym krokiem jest zaznaczenie zastosowania wózka. Do wyboru jest tutaj kilka opcji: składowanie, podwójne składowanie, holowanie, wąskie korytarze, komisjonowanie, załadunek / rozładunek boczny, załadunek / rozładunek z doku oraz przemieszczanie. Wybranie opcji, które będą dotyczyć pracy wózka, pozwoli nam maksymalnie dokładnie dobrać opcję dla Państwa. 

Ostatni krok to wpisanie danych oraz uwag do zamówienia (jeśli powyższe opcje nie wyczerpały Państwa wymagań, prosimy wpisać je tutaj). 

Zastosowanie paleciaków

Od sklepów spożywczych po lotniska i dworce. Szeroki zakres prac, jaki mogą wykonywać paleciaki, czyni je jednymi z bardziej popularnych rodzajów wózków. Znajdziemy je między innymi w:

Podsumowując: wózki paletowe są polecane w miejscach, w których transportowane są materiały dużej i małej ilości, na dużych i małych odcinkach. Dzięki swojej uniwersalności są bardzo chętnie wybierane jako flota magazynowa. 

Dla kogo wynajem paleciaków?

Wiele firm oferujących sprzedaż paleciaków nie zawsze odpowiada na wszystkie potrzeby klientów. Ponieważ zakup wózka paletowego nie zawsze jest opłacalny. Wynajem paleciaka daje firmie elastyczność w kosztach. Tak więc dedykowany będzie dla: 

Zalety wynajmowania wózków widłowych paletowych 

Niebywałą zaletą będzie możliwość wynajęcia wózka już na okres jednej godziny. To w przypadku awarii któregoś z firmowych będzie rozwiązaniem zapobiegającym przestojowi w pracy przedsiębiorstwa. Kolejną zaletą jest wyeliminowanie konieczności napraw związanych z eksploatowaniem wózka, ponieważ okresowy serwis paleciaków leży po naszej stronie. 

Wynajem wózków to również oszczędność dla przedsiębiorstw, które nie potrzebują wózka od poniedziałku do piątku po 8 lub 12 godzin. Miejsca, gdzie okresowo przyjmuje się dostawy i właśnie wtedy jest potrzeba przeładunku lub załadunku, to właśnie przestrzeń dedykowana dla wynajmu wózków widłowych.